Back on Track mata chłodząca dla psa Cool on Track

135,00 
kod produktu: 4201 wysyłka do 14 dni roboczych

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię

Back on Track mata chłodząca dla psa Cool on Track

Teraz możesz szybko schłodzić swojego psa dzięki macie chłodzącej Cool on Track™, wykonanej z nowoczesnych materiałów przez szwedzką markę Back on Track®.

Mata nadaje się także do użytku przez ludzi;)

Mata chłodząca Back on Track® działa poprzez zatrzymywanie wody, która następnie jest wykorzystywana do odprowadzania ciepła z ciała psa poprzez parowanie. Wraz ze zmianą wody w parę temperatura ciała psa obniża się. Aby uzyskać efekt chłodzenia wystarczy zmoczyć matę w wodzie - nie musisz używać żadnych substancji chemicznych, czy lodówki.

Mata dla psa Cool on Track skutecznie zmienia powierzchniową temperaturę twojego psa nawet o 6 stopni C. Wystarczą do tego trzy proste kroki:

1 Zamocz matę w wodzie.
2 Odsącz nadmiar wody z derki.
3 Przykryj psa matą Cool on Track™.

Ważne, aby przechowując matę utrzymywać ją w stanie wilgotnym. Gdy mata całkowicie wyschnie staje się delikatna i podatna na pęknięcia. Aby przywrócić elastyczność suchej macie wystarczy zmoczyć ją w ciepłej wodzie.

Materiał zewnętrzny: 100% poliester

Podszewka: 80% PVA, 20% bawełna

Pranie: prać ręcznie w 30 stopniach C. Używać niewielkiej ilości łagodnego środka do prania, dobrze wypłukać i odcisnąć nadmiar wody. Przechowywać w szczelnie zamkniętej plastikowej torbie.

Wymiary: 53 cm x 76 cm

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane