Back on Track mata chłodząca dla psa Cool on Track 24h

155,00 
kod produktu: 4201 24h wysyłka do 24 godzin
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
S M

21-dniowe prawo zwrotu.

 

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię
Back on Track mata chłodząca dla psa Cool on Track
Teraz możesz szybko schłodzić swojego psa dzięki macie chłodzącej Cool on Track™, wykonanej z nowoczesnych materiałów przez szwedzką markę Back on Track®.
  • Mata chłodząca Back on Track® działa poprzez zatrzymywanie wody, która następnie jest wykorzystywana do odprowadzania ciepła z ciała psa poprzez parowanie;
  • Wraz ze zmianą wody w parę temperatura ciała psa obniża się (Mata dla psa Cool on Track skutecznie zmienia powierzchniową temperaturę twojego psa nawet o 6 stopni C);
  • Mata nadaje się także do użytku przez ludzi;)
Aby uzyskać efekt chłodzenia wystarczy zmoczyć matę w wodzie - nie musisz używać żadnych substancji chemicznych, czy lodówki.
 Wystarczą do tego trzy proste kroki:
1 Zamocz matę w wodzie.
2 Odsącz nadmiar wody z derki.
3 Przykryj psa matą Cool on Track™.
 
Ważne, aby przechowując matę utrzymywać ją w stanie wilgotnym. Gdy mata całkowicie wyschnie staje się delikatna i podatna na pęknięcia. Aby przywrócić elastyczność suchej macie wystarczy zmoczyć ją w ciepłej wodzie.
 
Materiał zewnętrzny: 100% poliester
Podszewka: 80% PVA, 20% bawełna
 
Pranie: prać ręcznie w 30 stopniach C. Używać niewielkiej ilości łagodnego środka do prania, dobrze wypłukać i odcisnąć nadmiar wody. Przechowywać w szczelnie zamkniętej plastikowej torbie.
Rozmiar:
S - 76 x 53 cm
M - 106 x 76 cm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane