Covid-19, a czas realizacji zamówień

Covid-19, a czas realizacji zamówień.

Nasz sklep stacjonarny oraz internetowy pracuje bez zmian. Wszystkie Wasze zamówienia produktów dostępnych na naszym stanie magazynowym (patrz zakładka: Wysyłka 24H) wysyłane są terminowo:) Jeżeli macie wątpliwości, które produkty dostępne są "od ręki", sprawdźcie czas wysyłki podany na naszej stronie:

1. w opisie produktu

2.  w podsumowaniu zamówienia, w koszyku

3. w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia

Czas oczekiwania na produkty "na zamówienie".

Z powodu problemów logistycznych spowodowanych przez pandemię Covid-19 u naszych dostawców zagranicznych, czas oczekiwania na produkty sprowadzane na zamówienie może się wydłużyć. 

Dokładamy wszelkich starań, aby czas wysyłki nie przekraczał terminu podanego w podsumowaniu zamówienia, ale niestety z powodów niezależnych od nas dostawa zamówień może się opóźnić.

Jak przyspieszyć realizację zamówienia?

W nowych realiach ekonomicznych musimy zmierzyć się z pewnymi ograniczeniami. Składając zamówienie w naszym sklepie zachęcamy Was do wybierania asortymentu, który dostępny jest "od ręki". Pamiętajcie, że zamawiając kilka produktów o różnym czasie realizacji, czas oczekiwania będzie zgodny z najdłuższym podanym terminem.

Czasu realizacji zamówień sprowadzanych od zagranicznych dostawców nie jest od nas zależny, także nie możemy go skrócić. Jeżeli jest tylko taka możliwość zawsze chętnie pomożemy wybrać Wam zamiennik dostępny z krótszym czasem realizacji.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym działem "WYSYŁKA 24H".

 

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość,

Zespół Horseway.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię