Dodson & Horrell elektrolity dla koni 24h

125,00 
kod produktu: wysyłka do 24 godzin
Wybierz opakowanie:

21-dniowe prawo zwrotu.

 

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię
Dodson & Horrell Elektrolytes - elektrolity dla koni.
Dobre elektrolity to produkt, który powinien znaleźć się w paszarni każdego konia, który jest utrzymywany w regularnym treningu sportowym.
Elektrolity Dodson & Horrell zostały zaprojektowane w sposób, który gwarantuje uzupełnienie wszystkich substancji mineralnych utraconych wraz z potem.
Ich zastosowanie jest potrzebne po utracie potu w na skutek intensywnego treningu lub transportu oraz w trakcie gorących i upalnych dni.
Elektrolity to substancje mineralne, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu ciśnienia osmotycznego w organizmie, równowagi płynów oraz aktywności nerwów i pracy mięśni. Ich uzupełnianie po każdym intensywnym poceniu zapobiega odwodnieniu organizmu i pomaga przyspieszyć procesy regeneracyjne.
Składniki analityczne:
Wapń  1.7% 
Sód  16.7% 
Potas  5.0% 
Magnez  1.7% 
Chlorki  30.7% 
Miedź 333mg
Glukoza 13%
Skład:
chlorek sodu, glukonian wapnia, siarczan magnezu, dekstroza, chlorek potasu.
Dawkowanie:
Należy podawać w ilości 12g na każde 100kg masy ciała dziennie. Na przykład kuc o masie ciała 200-400kg powinien otrzymać 0.5-1 miarkę dziennie a koń 400-600kg około 1-1.5 miarki dziennie. Miarka jest dołączona w opakowaniu.
Elektrolity mogą być dodawane do paszy lub rozpuszczone w wodzie - 1 miarka na 2,5l wody.
Opakowanie: 2 kg lub 5 kg
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane