Green Friday - sadzimy drzewa!

Green is the new black!
Jako miłośnicy i opiekunowie koni czujemy się wyjątkowo blisko natury. Chętnie korzystamy z uroków łąk i lasu, podziwiając przyrodę z grzbietów naszych koni. Wyjeżdżając konno w teren z bólem serca obserwujemy wycinki drzew i kurczenie się przestrzeni do swobodnego spacerowania z naszymi zwierzętami. Nie chcemy przykładać do tego ręki, pragniemy coś zmienić, dlatego na początek zamiast świętować Black Friday wybieramy bycie Green! 
 
Green Friday - sadzimy drzewa
W ramach akcji Green Friday za każde zakupy w Horseway na kwotę min. 200 zł posadzimy w waszym imieniu drzewo. Wystarczy, że składając zamówienie wpiszecie kod rabatowy DRZEWO lub wypełnicie formularz w sklepie stacjonarnym, a otrzymacie imienny certyfikat posadzonego drzewa.
Akcja sadzenia drzew organizowana jest we współpracy z www.posadzimy.pl Na stronie naszego partnera możecie sprawdzić, ile drzew posadzono i gdzie znajdują się nowe nasadzenia.
 
Przyjaźni dla środowiska
Dodatkowo w ten zielony weekend chcemy zwrócić waszą uwagę na nasz rozwijający się dział „przyjazne dla środowiska”, w którym znajdziecie produkty marek starających się zredukować swój negatywny wpływ na środowisko. Od piątku 26.11 do poniedziałku 29.11 wszystkie kosmetyki naturalne z działu „przyjazne dla środowiska” kupicie z 15% rabatem. Oferta obowiązuje zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym i łączy się z akcją sadzenia drzew:)
 

REGULAMIN PROMOCJI GREEN FRIDAY 2021

(dalej „Regulamin”)

1.     Organizatorem Promocji o nazwie „GREEN FRIDAY 2021” jest Sklep Jeździecki Horseway z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski 62A, będący własnością Anny Woźniak prowadzącej działalność gospodarczą jako Anna Woźniak Doradztwo Personalne, NIP 5212935554. zwana dalej „Organizatorem”.

2.     Promocja dotyczy Klientów sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego.

3.     Udział w Promocji jest dobrowolny.

4.     Czas trwania Promocji obejmuje okres od dnia 26-29 listopada 2021 roku. 

5.     W czasie trwania Promocji Klient może otrzymać GRATIS po spełnieniu następujących warunków: 

·       zakup towaru powyżej 200 pln (wartość brutto koszyka w sklepie internetowym lub wartość paragonu/faktury w sklepie stacjonarnym);  

·       wpisanie Kodu Rabatowego o treści DRZEWO (w sklepie internetowym) lub wypełnienie formularza (w sklepie stacjonarnym).

6.     GRATISEM jest drzewo, które Sklep Jeździecki Horseway posadzi w imieniu Klienta w ramach akcji prowadzonej przez Sklep Jeździecki Horseway z portalem www.posadzimy.pl

7.     Posadzenie drzewa będzie potwierdzone imiennym certyfikatem przesłanym pocztą mailową na adres wskazany przez Klienta podczas składania zamówienia.

8.     Użycie przez Klienta kodu rabatowego DRZEWO jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wysławienie imiennego certyfikatu i przesłanie go na adres email podany przez Klienta. 

9.     W przypadku zwrotu towarów zakupionych w trakcie trwania Promocji, GRATIS nie podlega zwrotowi. Kwota zwracana za towar będzie pomniejszona o wartość GRATISU (10 zł brutto).

10.  Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji Klienci winni zgłaszać na piśmie na adres sklepu stacjonarnego (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do dnia 30 listopada 2021. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię