Hilton Herbs Multi Flex Gold 1l 24h

150,00 
kod produktu: wysyłka do 24 godzin

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię

Hilton Herbs MultiFlex Gold -ochrona stawów, wsparcie dla aparatu ruchu. Kiedy wymagany jest szybki efekt działania mieszanka stworzona z wysokiej jakości nalewek roślinnych sprawdzi się najlepiej. 

MultiFlex Gold zawiera czarci pazur oraz inne starannie dobrane zioła znane z właściwości pozwalających zachować optymalną mobilność aparatu ruchu: elastyczne stawy, wytrzymałe ścięgna i sprawne mięśnie u zwierząt w każdym wieku. Naturalne ale silnie działające składniki preparatu wykazują działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwutleniające. Wspierają normalną odpowiedź zapalną w organizmie. Badania kliniczne wykazują wyraźną poprawę w cyrkulacji krwi i limfy kończyn i kopyt. 

W składzie: nalewka z korzenia czarciego pazura, owoc głogu, ziele wiązówki błotnej, nasiona ostropestu, liści pokrzywy, ziela przytulii czepnej, nasiona selera oraz korzeń mniszka lekarskiego z octem jabłkowym i miodem.

Zioła są przyjemne w zapachu i chętnie przyjmowane przez konie.

Dawkowanie wg wzrostu:

do 128cm : 5ml dwa razy dziennie (10ml/dzień)

128cm - 148cm: 10ml dwa razy dziennie (20ml/dzień)

148cm - 158cm : 12.5ml dwa razy dziennie (25ml/dzień)

158cm - 169cm : 15ml dwa razy dziennie (30ml/dzień)

 powyżej 169cm : 15 - 20ml dwa razy dziennie (30 to 40ml/dzień)

Zalecamy podawać nasze zioła razem z paszami, jeśli to możliwe w dwóch porcjach.

Suplement wystarcza na ok. 1 miesiąc podawania

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane