Jak dobrać rozmiar oficerek Mountain Horse?

Marzysz o nowych oficerkach jeździeckich Mountain Horse, ale nie wiesz jaki rozmiar wybrać? Przygotowaliśmy krótki przewodnik, który pomoże ci w doborze odpowiedniego rozmiaru oficerek Mountain Horse.

1. Zmierz długość swojej nogi zaczynać od podłogi, a kończąc pod kolanem. Najlepiej, gdy zegniesz lekko nogę w kolanie podczas zdejmowania tego pomiaru.

2. Następnie zmierz obwód łydki w najszerszym miejscu. Polecamy, aby zdjąć trzy różne pomiary, tak aby łatwiej określić najszersze miejsce na łydce.

3. Teraz wybierz na naszej stronie model oficerek Mountain Horse, który ciebie interesuje i sprawdź tabelę rozmiarów znajdującą się w karcie produktu. 

4. Wybierz tabelę dla oficerek i czapsów, a następnie odnajdź dany model i porównaj swoje wymiary. Zacznij od wybrania rozmiaru buta, następnie popatrz w kolumnę A która pokazuje wysokość oficerek i kolumnę B, która odpowiada tęgości cholewki buta (obwód łydki).

Sprawdź, jak nazywa się dana kombinacja wysokości i tęgości np. regular/regular albo regular/plus i zamów oficerki on-line:)

  •  Pamiętaj, że różne modele oficerek Mountain Horse mogą mieć inne wymiary cholewki, dlatego zawsze sprawdzaj tabele rozmiarów dla wybranego modelu oficerek.

  • Wskazówka dla osób o krótszej łydce. Jeżeli oficerki na początku noszenia wydają ci się trochę za wysokie lub masz bardzo krótką łydkę to możesz skorzystać z podpiętek, które dodadzą ci około 1 cm wzrostu.

  • Całe wideo instruktażowe znajdziesz tutaj:

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie w celu uzyskania fachowej porady w doborze właściwego rozmiaru oficerek Mountain Horse.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię