bryczesy

Bryczesy dziecięce - spodnie do jazdy konnej dla każdego dziecka

 

W sklepie Horseway dostępnych jest wiele różnych modeli bryczesów dziecięcych renomowanych marek, takich jak Elt, Mountain Horse czy Horseware, które charakteryzuje doskonała jakość, ale także nowoczesne i modne wzornictwo.

 

Oprócz tradycyjnych spodni do jazdy dla dzieci i młodzieży, coraz popularniejsze stają się legginsy jeździeckie. Legginsy dziecięce, tak samo jak tradycyjne bryczesy, posiadają silikonowe leje, które zwiększają bezpieczeństwo jazdy, zapobiegając ślizgania się w siodle.

Jakie bryczesy wybrać dla dziecka i nastolatka?

Przy wyborze odpowiednich spodni na konie dla dziecka lub nastolatka, warto wziąć pod uwagę nie tylko osobiste preferencje jeźdźca odnośnie stylu i koloru, ale również porę roku. W okresie letnim świetnie sprawdzają się wygodne legginsy jeździeckie z lekkich, oddychających materiałów, dostępne w wielu kolorach, np. Mountain Horse Flora z silikonowym lejem i kieszeniami lub Elt Ella Junior z pełnym lejem silikonowym. 

 

Zimą warto zaopatrzyć dziecko w spodnie ocieplane które zapewnią maksymalny komfort podczas jazdy. Na chłodniejsze dni sprawdzą się legginsy zimowe Mountain Horse Jade Junior ocieplane polarem, które posiadają odblaskowe lamówki i kieszonkę na telefon lub ocieplana polarem wersja legginsów Elt Ella Junior. Na deszcz dobrym rozwiązaniem są również dziecięce spodnie przeciwdeszczowe np. Mountain Horse Origo Junior, wykonane z wodoodpornego materiału zapewniają dobrą przyczepność w siodle.

 

W ofercie Horseway znajdziecie również białe bryczesy dziecięce, które są niezbędnym elementem stroju konkursowego młodego jeźdźca. Bryczesy konkursowe Elt Micro Sport Junior z wysokim stanem i szlufkami na pasek, wyposażone zostały w pełny lej silikonowy.