Novabett wędzidło syntetyczne 24h

149,00 
kod produktu: wysyłka do 24 godzin
Wybierz rozmiar :

21-dniowe prawo zwrotu.

 

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 6 na 6 (opinii: 2) dodaj opinię

Novabett wędzidło syntetyczne

Jako jedyny sklep w Polsce oferujemy syntetyczne wędzidła firmy Novabett! 

Wędzidła Novabett wyprodukowane są z termoplastycznego poliuretanu (TPU) będącego najbardziej wytrzymałym z miękkich syntetycznych materiałów dostępnych na rynku.

Materiał, z którego zostały wykonane wędzidła Novabett znajduje zastosowanie w medycynie, gdyż jest odporny na działanie mikroorganizmów oraz ma obojętny charakter dla ludzi i zwierząt. Dodatkowo materiał ten jest całkowicie wolny od barwników czy aromatów, dzięki czemu nie powoduje żadnych alergii. 

Wędzidła Novabett rekomendowane są przez wielu weterynarzy oraz dentystów i od 20 lat cieszą się dużym powodzeniem w krajach Skandynawii. 

Wędzidła Novabett produkowane są w Szwecji.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Wędzidło Novabett
Wędzidło elastyczne, idealne dla młodych i wrażliwych koni. Dość wytrzymałe na przegryzienia. Jeśli nawet lekko naruszy wędzidło to nie zrobi mu takiej krzywdy jak przegryzione plastikowe, które rani koński język.
napisał/a: Wędzidło
Fantastyczne wędzidło dla młodych koni, które dopiero uczą się. Młody koń z zaciekawieniem przeżuwa wędzidło, które anatomicznie układa się w pysku, nie jest zimne (tak jak wędzidła metalowe), daje dużo miejsca na język i zachęca do zabawy. Idealne dla młodziaka, który dopiero rozpoczyna przygodę z wędzidłem w pysku :)
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane