Nowa linia ubrań funkcyjnych Back on Track iontex®

Nowa linia ubrań funkcyjnych Back on Track z technologią iontex®. Zaprojektowana z myślą o sportowcach i osobach prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie zarówno wygodę, jak i stylowy wygląd.

Back on Track - szwedzka marka produktów terapeutycznych dla ludzi, koni i psów!

Back on Track to produkty terapeutyczne pomagające ludziom i zwierzętom utrzymać aktywny tryb życia, bez utraty poczucia komfortu. Produkty BoT wykonane są z materiałów funkcjonalnych o właściwościach odbijających promieniowanie podczerwone. Zastosowana technologia Welltex® opiera się na tkaninach z dodatkiem włókien ceramicznych. W ostatnim czasie marka wprowadziła nową linię sportowej odzieży funkcyjnej w technologii iontex® - czyli wykonanej z tkaniny wzbogaconej o dodatek cząsteczek mineralnych.

            

Nowa technologia iontex® - ubrania na każdą porę roku.

Większość produktów BoT, ze względu na technologię Welltex®, która ogrzewa organizm odbijanym promieniowaniem podczerwonym, najlepiej sprawdza się w niższych temperaturach (lub w przypadku kontuzji, czy słabego krążenia krwi, gdy potrzebujemy się dogrzać). Wielu zadowolonych użytkowników BoT chciało jednak używać tych produktów przez cały rok, dlatego też powstała nowa linia ubrań w technologii iontex®. Odzież z materiałów iontex® jest miękka, lekka i szybko schnąca. Cechują ją świetne właściwości termoregulacyjne i antybakteryjne, dzięki czemu można ją nosić zarówno w zimie, jak i w lecie!

Ubrania Back on Track dla aktywnych i nie tylko.

Ubrania funkcyjne BoT powstały z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, ale jeżeli macie ochotę w nich poleniuchować to nie ma ku temu przeszkód. Minimalistyczny, sportowy design i dopasowany krój jest bardzo uniwersalny - idealny do jazdy konnej, biegania, jogi czy na rower. Dzięki stonowanej kolorystyce i subtelnym nadrukom, śmiało możecie zakładać te ubrania na co dzień, nawet do pracy.

Nie tylko na gołe ciało - czyli jak w pełni korzystać z właściwości terapeutycznych

Wiele osób ma wątpliwości czy ubrania o funkcji terapeutycznej muszą być noszone na gołe ciało, aby być skuteczne. Otóż nie! Ubrania zarówno z materiału Welltex®, jak i iontex® mogą być noszone na inne klasyczne ubrania, warstwowo na ubrania terapeutyczne, jak i blisko ciała. Osoba nosząca na przykład bluzę BoT na zwykły T-shirt będzie w takim samym stopniu korzystała z jej właściwości, jak osoba nosząca tą samą bluzę BoT bezpośrednio na gołe ciało. Dzięki tkaninom z dodatkiem minerałów ubrania BoT mogą działać poprzez inne warstwy ubrań, aby pomóc w przygotowaniu się do aktywności fizycznej, wspierać podczas ćwiczeń oraz zregenerować organizm po wysiłku.

Kontrola jakości i skuteczność produktów.

Wybierając ubrania BoT masz pewność, że sięgasz po sprawdzone produkty najwyższej jakości. Produkcja ubrań BoT odbywa się we własnych fabrykach firmy, a każda nowa partia produktów jest testowana przez niezależne laboratorium uniwersyteckie. W badaniach mierzony jest poziom odbijania promieniowania podczerwonego oraz długość fal podczerwonych, tak aby zapewnić stałe właściwości i niezmienioną jakość produktów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o skuteczności produktów Back on Track możecie zapoznać się z wynikami badań (obecnie jedynie w języku angielskim).

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię