NutriScience - gratis do zakupów

Czapka z daszkiem gratis do zakupów suplementów NutriScience!
 
Poznaj suplementy dla koni o naukowo udowodnionej skuteczności.
NutriScience to marka stawiająca duży nacisk na badania naukowe. Wybierając suplementy dla koni NutriScience masz pewność, że ich skuteczność została dokładnie przebadana, a w składzie znajdują się jedynie najwyższej jakości aktywne substancje.
 
Teraz kupując suplementy marki NutriScience za minimum 250 zł możesz otrzymać czapkę z daszkiem gratis. Wystarczy, że składając zamówienie podasz kod rabatowy: NutriScience, a my dołożymy gratis do twojej paczki!
 
 
Regulamin promocji „NutriScience - gratis do zakupów”
(dalej „Regulamin”)
1.     Organizatorem Promocji o nazwie „NutriScience - gratis do zakupów” zwanego dalej „Promocją”, jest Sklep Jeździecki Horseway z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski 62A, będący własnością Anny Woźniak prowadzącej działalność gospodarczą jako Anna Woźniak Doradztwo Personalne, zwana dalej „Organizatorem”.
2.     Promocja przeznaczona jest dla Klientów sklepu internetowego www.horseway.pl.
3.     Czas trwania Promocji obejmuje okres od 27 sierpnia do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania zapasu czapek z daszkiem.
4.     W ramach Promocji Klient robiący zakupy na produkty marki NutriScience na sumę minimum 250 zł brutto, po wpisaniu hasła: "NutriScience” otrzymuje gratis czapkę z daszkiem z logo firmy NutriScience. 
5.     Do jednego zamówienia można otrzymać jeden gratis.
6.     Jeśli w przypadku zwrotu zakupionego towaru, wartość zamówienia spadnie poniżej 250 zł brutto, Klient musi zwrócić gratis otrzymany w ramach promocji.
8.     Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia PROMOCJI Klienci winni zgłaszać na piśmie na adres sklepu stacjonarnego (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do dnia 10 października 2021 roku. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię