Podsumowanie roku 2022 w Horseway

Dużo zmian i wciąż te same wartości.

Za nami Sylwester i pierwsze dni nowego roku - czas skłaniający do podsumowań i formułowania noworocznych postanowień. Spoglądając wstecz możemy z dumą przyznać, że rok 2022 dla sklepu Horseway stał pod znakiem rozwoju. Za cel obrałyśmy sobie zmiany  w kierunku zgodnym z Waszymi oczekiwaniami, nie tracąc przy tym z oczu budujących naszą markę wartości.

Horseway sklepem godnym zaufania - Otrzymaliśmy odznakę Trusted Shops

Zdajemy sobie sprawę, że długotrwałe relacje należy budować na wzajemnym zaufaniu. Oprócz oferowania Wam doskonałych jakościowo, sprawdzonych produktów, staramy się też opierać nasze działania na jasnych zasadach oraz oferować Wam możliwie wygodne i przyjazne rozwiązania. Dzięki certyfikacji Trusted Shops, macie teraz dodatkowe potwierdzenie naszej wiarygodności.

Trustmark to znak jakości Trusted Shops, przyznawany sklepom, które spełniają określone kryteria takie jak wiarygodność sprzedawcy, ochrona danych osobowych czy transparentność. Jest on teraz widoczny w naszym sklepie jako czarno-złota odznaka, której towarzyszy ocena w formie gwiazdek, która aktualizuje się automatycznie. Możecie być zatem pewni, że niezmiennie utrzymujemy wysokie standardy sprzedaży i obsługi klienta.

 

Ponieważ na znak zaufania składają się również oceny klientów, Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jeśli jeszcze nie oceniliście naszego sklepu, możecie to zrobić po złożeniu zamówienia - wystawiając opinię dla wybranych produktów lub oceniając całe doświadczenie zakupów w naszym sklepie.

 

 

Zakupy w Horseway są teraz jeszcze szybsze i wygodniejsze!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, w 2022 roku wprowadziłyśmy nowe kategorie przesyłek, dzięki którym czas od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki stał się jeszcze krótszy. Wybierając przesyłkę DPD Next Day, możecie być pewni, że zamówione produkty dotrą do Was już w następnym dniu roboczym (od momentu wysyłki). 

Inną opcją dla zapracowanych jest doręczenie w weekend. Składając zamówienie pod koniec tygodnia, polecamy wybór kuriera DPD - doręczenie w sobotę, a nie będziecie musieli czekać na paczkę do poniedziałku.

Poszerzenie działu 24h - coraz więcej produktów dostępnych od ręki!

Ci z Was, którzy są z nami od dawna, wiedzą, że, zanim powstał sklep internetowy horseway.pl, działałyśmy już jako sklep stacjonarny zlokalizowany przy Trakcie Brzeskim w Wesołej (Warszawa). Nieustająco jesteśmy jednym z największych sklepów jeździeckich w Warszawie, udostępniając do Waszej dyspozycji około 150 metrów kwadratowych przestrzeni sklepowej wypełnionej produktami Waszych ulubionych marek. 

 

Wszystkie produkty, które dostępne są w sklepie stacjonarnym od ręki, znajdziecie w dziale 24h naszego sklepu internetowego. W 2022 roku poszerzyłyśmy ofertę produktów z wysyłką w ciągu doby, zapewniając jednocześnie, że czas realizacji zamówienia w przypadku działu 24h, rzeczywiście nie przekracza 24 godzin!

Ekologiczne nowości od Horseware i Nathalie

Dzięki poszerzeniu asortymentu produktów marki Horseware w dziale 24h, znaleźliśmy się w gronie niewielu sklepów w Polsce, które oferują tak duży wybór produktów Horseware dostępnych od ręki. Wśród nowości w 2022 roku znalazła się między innymi, zapowiadana przez nas w ostatnim podsumowaniu, ekologiczna derka przeciwdeszczowa Horseware Amigo AmEco. Derka wykonana z poliestru pochodzącego z recyklingu plastikowych butelek, wraz z kompatybilinymi ECO podpinkami, dołączyła do działu przyjazne dla środowiska.

Zgodnie z obietnicą poszerzyłyśmy również asortyment kosmetyków naturalnych duńskiej marki Nathalie Horse Care, która nie bez powodu ma już wśród Was swoich stałych wielbicieli. W 2022 roku do sklepu Horseway trafiły bestsellerowy olej do kopyt z witaminą E oraz olej do kopyt Deluxe ze złotymi drobinkami, który nie zawiera plastiku. 

To na pewno nie koniec ekologicznych nowości. Dział przyjazne dla środowiska, który stworzyłyśmy w 2021 roku, wyróżnia nas wśród sklepów jeździeckich w Polsce. Daje nam to kolejny powód do dalszego poszerzania oferty produktów przyjaznych naturze i promowania zrównoważonej konsumpcji.

200 nowych drzew - podsumowanie akcji Posadzimy

Kiedy jesienią 2021 roku, z okazji Green Friday, zorganizowałyśmy pierwszą akcję sadzenia drzew wspólnie z posadzimy.pl, nie spodziewałyśmy się, że spotka się ona z tak pozytywnym przyjęciem. Zmotywowało nas to do dalszego działania i w 2022 roku sadziliśmy drzewa aż dwukrotnie

Wiosenna edycja sadzenia powiązana była z promocją naturalnych kosmetyków dla konia i jeźdźca Nathalie Horse Care. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się nam wzbogacić polskie lasy o 50 nowych drzew, a na stronie internetowej sklepu pojawił się widget informujący o aktualnej liczbie nasadzeń, wspieranych przez Horseway i naszych klientów.

Kontynuując ideę promowania zrównoważonych zakupów, także w 2022 roku, black friday zastąpiłyśmy jego zieloną wersją. Podczas zeszłorocznej edycji Green Friday oprócz skorzystania z atrakcyjnych rabatów, pomogliście nam posadzić kolejne 100 drzew! W sumie posadziliśmy już 200 sadzonek, które będą produkować tlen dla ponad 130 osób rocznie.

Jesteśmy dumne z wyniku, jednak nie zamierzamy na nim poprzestać. Zatem, jeśli jeszcze nie macie swojego certyfikatu sadzenia lub chcecie otrzymać kolejne, wypatrujcie zapowiedzi następnej akcji z posadzimy.pl w naszym newsletterze i mediach społecznościowych.

 

Zapisz się do newslettera.

Miesiąc z marką - prezentujemy nasze wyjątkowe marki

Aby zagwarantować najwyższą jakość dostępnych w naszym sklepie produktów, z niezwykłą starannością wybieramy marki, które oferujemy Wam na horseway.pl oraz w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Wiedząc, że mniej znaczy więcej, podejmujemy współpracę z producentami, których wyroby sprawdziły się dla nas i dla naszych koni, a jednocześnie, których etyka pracy jest bliska naszym wartościom.

Horseware, Mountain Horse oraz Back on Track, to trzy wyjątkowe marki, których silna obecność w naszej ofercie, wyróżnia Horseway wśród polskich sklepów jeździeckich. Aby przybliżyć Wam sylwetki tych wyjątkowych marek oraz zapoznać Was z charakterystyką ich produktów, w 2022 roku zapoczątkowałyśmy cykl Miesiąc z marką, łączącego prezentację marki ze specjalnym rabatem.

 

Możecie być pewni, że akcja Miesiąc z marką powtórzy się także w tym roku. Aby nie przegapić żadnej promocji, upewnijcie się, że jesteście zapisani do newslettera i śledzicie nasz profil na Facebooku i Instagramie.

Jeszcze więcej produktów terapeutycznych - Back on Track i Ice-Vibe

Poza stale rosnącym działem przyjazne dla środowiska, sklep Horseway wyróżnia również dedykowana oferta produktów terapeutycznych. W minionym roku znacznie poszerzyłyśmy ofertę marki Back on Track, której wielu z Was zdążyło już zaufać. W naszym sklepie znajdziecie teraz nie tylko odzież i bieliznę termoaktywną, ale również szeroki wachlarz akcesoriów terapeutycznych dla koni i psów.

W dziale Porady przeczytasz o technologiach Welltex i Iontex, które gwarantują terapeutyczne właściwości produktów Back on Track.

Z uwagi na rosnące zainteresowanie produktami terapeutycznymi od Horseware, w naszym sklepie pojawiło się kilka modeli ochraniaczy Ice-Vibe oraz torba na wkłady chłodzące. Produkty Ice-Vibe wyróżnia nowatorskie połączenie terapeutycznego działania chłodzących okładów z poprawiającymi krążenie wibracjami.

Więcej o tym, jak działają ochraniacze Ice-Vibe, przeczytasz w dziale Porady.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zachęcamy do kolejnych zakupów

Miniony rok nie był rokiem łatwym, szczególnie dla małych przedsiębiorców. Dziękujemy, że kupując w Horseway, wspieracie polską, rodzinną firmę. Cieszymy się, że, mimo trudności, nie idziecie na kompromisy i stale wybieracie dobre jakościowo produkty, pochodzące ze zrównoważonych źródeł.

My również nie zamierzamy rezygnować z naszych wartości i w 2023 roku będziemy kontynuować rozwój w kierunku sklepu jeździeckiego przyjaznego klientom i środowisku. Odznaka Trusted Shops zobowiązuje, więc nie planujemy obniżać standardów, ani wybierać drogi na skróty. Jeśli nasze podejście jest Wam bliskie, zachęcamy do kolejnych zakupów w Horseway i na horseway.pl. Każdy zadowolony klient jest dla nas potwierdzeniem, że podejmujemy słuszne decyzje.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię