Upoluj gratis z Back on Track!

Rozpieść swojego psa z okazji Walentynek:)
Zrób zakupy dla swojego pupila na min. 200 zł, a otrzymasz od nas gratis zabawkę w kształcie kości.
Zasady promocji:
Nie znasz jeszcze zabawek dla psów marki Back on Track? Znajdziesz je tutaj>>

 

Regulamin promocji „Upoluj gratis z Back on Track”
(dalej „Regulamin”)
1.     Organizatorem Promocji o nazwie „Upoluj gratis z Back on Track” zwanego dalej „Promocją”, jest Sklep Jeździecki Horseway z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski 62A, będący własnością Anny Woźniak prowadzącej działalność gospodarczą jako Anna Woźniak Doradztwo Personalne, zwana dalej „Organizatorem”.
2.     Promocja przeznaczona jest dla Klientów sklepu internetowego www.horseway.pl. oraz Klientów sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Warszawie.
3.     Czas trwania Promocji obejmuje okres od 10 do 14 lutego 2023 roku lub do wyczerpania zapasu gratisów.
4.     W ramach Promocji Klient robiący zakupy na produkty marki Back on Track z działu "Pies" i posiadających czas wysyłki do 24h, na sumę minimum 200 zł brutto, otrzymuje gratis zabawkę dla psa Back on Track miękka kość o długości 19 cm. 
5.     Do jednego zamówienia można otrzymać jeden gratis.
6.     Jeśli w przypadku zwrotu zakupionego towaru, wartość zamówienia spadnie poniżej 200 zł brutto, Klient musi zwrócić gratis otrzymany w ramach promocji.
8.     Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji Klienci winni zgłaszać na piśmie na adres sklepu stacjonarnego (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do dnia 20 lutego 2023 roku. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię