Waldhausen mydło glicerynowe do skór 250ml 24h

39,00 
kod produktu: 372100 24h wysyłka do 24 godzin

Towary oznaczone 24H są w naszym magazynie. Pozostałe artykuły są asortymentem na zamówienie. Podany termin wysyłki jest terminem przybliżonym. W przypadku produktów sezonowych i objętych promocją nie gwarantujemy dostępności poszczególnych kolorów czy rozmiarów. Produkty te dostępne są do wyczerpania zapasów.

Udostępnij
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię
Waldhausen mydło glicerynowe do skór
Nawilżające mydło glicerynowe do czyszczenia skór. Czyści, nawilża i chroni skórę, z której wykonane są akcesoria jeździeckie. Sprzedawane jest w opakowaniu z gąbką.
 
Sposób użycia: nanieść mydło na wilgotną gąbkę i czyścić nią delikatnie skórzane przedmioty.  
 
Pojemność: 250 ml
 
Szeroka gama suplementów oraz produktów pielęgnacyjnych dla koni firmy Waldhausen jest ciągle udoskonalana i poddawana surowym ocenom. Produkty te zyskały swoją renomę dzięki wieloletniej współpracy ze światowymi i europejskimi mistrzami w różnych dyscyplinach jeździeckich.
 
Waldhausen dokłada wszelkich starań, aby tworzyć produkty w oparciu o najnowsze badania naukowe i zdobycze technologiczne, wykorzystując surowce najwyższej jakości. 
Doświadczenie, które stoi za marką Waldhausen jest gwarancją najwyższej jakości produktów.
Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 5 % masy i więcej, ale mniej niż 15 % masy mydła; substancje zapachowe, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, BENZISOTHIAZOLINONE, Dodecylguanidinmonohydrochlorid, METHYLISOTHIAZOLINONE
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Ostatnio oglądane