Waldhausen olej do skór z woskiem pszczelim
Wysokiej jakości środek do pielęgnacji skór. Zawiera prawdziwy wosk pszczeli i olejki odżywiające skórę. Nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry licowej (nie stosować do zamszu i nubuku). Pod wpływem oleju skóra staje się miękka i gładka oraz odporna na wodę.
Delikatna formuła tego środka pielęgnacyjnego nie zatyka porów skóry, skóra nadal oddycha.
Sposób użycia: Nakładać cienką warstwą na czystą, suchą skórę przy użyciu delikatnej tkaniny lub miękkiego pędzla. W przypadku bardzo suchej skóry należy powtórzyć procedurę - do uzyskania oczekiwanego efektu.
Pojemność: 500ml
Szeroka gama suplementów oraz produktów pielęgnacyjnych dla koni firmy Waldhausen jest ciągle udoskonalana i poddawana surowym ocenom. Produkty te zyskały swoją renomę dzięki wieloletniej współpracy ze światowymi i europejskimi mistrzami w różnych dyscyplinach jeździeckich.
Waldhausen dokłada wszelkich starań, aby tworzyć produkty w oparciu o najnowsze badania naukowe i zdobycze technologiczne, wykorzystując surowce najwyższej jakości.
Doświadczenie, które stoi za marką Waldhausen jest gwarancją najwyższej jakości produktów.
Średnia ocena klientów 0/6
Na podstawie 0opinii naszych klientów
Twoja opinia może być pierwsza.