Zajęcza promocja Red Horse Products

Słodka promocja na Święta oraz gratisy do zakupów Red Horse Products!

Marka Red Horse Products to naturalne kosmetyki do pielęgnacji koni. Produkty te uwielbiane są ze względu na ich niesamowitą skuteczność oraz prosty, przyjazny naturze skład. Wśród bestsellerów znajdują się m.in. glinki i pasty antybakteryjne do kopyt Artimud oraz Field Paste oraz spray przeciw owadom Red Zone Super.

Gratis od Zająca

Do końca kwietnia do zakupionych kosmetyków marki Red Horse otrzymacie gratis jutową torebkę oraz kopystkę. Wystarczy, że w czasie trwania promocji złożycie zamówienie na kosmetyki Red Horse o wartości min. 50 zł, a gratis zostanie automatycznie dodany do Waszego zamówienia.

Słodka promocja na HoneyHeel

Oprócz gratisów mamy dla Was także promocję cenową na miodowy krem na rany i grudę Red Horse Products HoneyHeel. Promocja trwa do końca kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

 

REGULAMIN PROMOCJI „GRATIS OD ZAJĄCA”

(dalej „Regulamin”)

1.     Organizatorem Promocji o nazwie „Gratis od Zająca” zwanego dalej „Promocją”, jest Sklep Jeździecki Horseway z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trakt Brzeski 62A, będący własnością Anny Woźniak prowadzącej działalność gospodarczą jako Anna Woźniak Doradztwo Personalne, zwana dalej „Organizatorem”.

2.     Promocja przeznaczona jest dla Klientów sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego.

3.     Czas trwania Promocji obejmuje okres od 15 do 30 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasu gratisów.

4.     W ramach Promocji Klient robiący zakupy na produkty marki Red Horse Products na kwotę minimum 50 zł brutto, otrzymuje kopystkę oraz torbę jutową Red Horse w cenie 0,01 zł brutto. 

5.     Do jednego zamówienia można otrzymać jeden gratis.

6.     Jeśli w przypadku zwrotu zakupionego towaru, wartość zamówienia spadnie poniżej 50 zł brutto, Klient musi zwrócić gratis otrzymany w ramach promocji.

8.     Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia PROMOCJI Klienci winni zgłaszać na piśmie na adres sklepu stacjonarnego (w formie papierowej lub elektronicznej) w terminie do dnia 10 maja 2022 roku. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię