Zielony rok w Horseway

Zielony rok 2021 w Horseway
Rok 2021 był dla nas bardzo pracowitym. Przekroczyliśmy magiczną liczbę 10 tysięcy zamówień w sklepie internetowym i z każdym miesiącem wysyłaliśmy do Was coraz więcej paczek :) Nasz sklep stacjonarny także wypełnił się po brzegi - czasami brakowało nam już wieszaków na nowe ubrania;) Jednak podsumowując rok 2021 najbardziej jesteśmy dumni z wprowadzenia unikatowego (przynajmniej w jeździeckim świecie) działu produktów przyjaznych dla środowiska. 
Naturalne w trosce o konie i środowisko
Ponieważ troska o przyrodę jest dla nas bardzo ważna z radością poszerzyliśmy naszą ofertę o ekologiczne produkty do pielęgnacji koni Nathalie Horse Care. Wiemy, że po niespełna roku te duńskie kosmetyki już zdobyły Wasze serca. Do bestsellerów zdecydowanie należą spray do grzywy i ogona, maść na grudę oraz kosmetyki dla jeźdźców.
Przyjaźni dla środowiska
Aby zwrócić waszą uwagę na nasze "zielone" produkty, w 2021 roku zorganizowaliśmy kilka akcji promujących zakupy przyjazne dla środowiska. Świętowaliśmy Dzień Matki (Ziemi) z rabatem na cały "przyjazny" dział oraz zdecydowaliśmy się zastąpić zwykły Black Friday jego etyczną wersją Green.
Green Friday i sadzenie drzew z posadzimy.pl
W ramach zeszłorocznej akcji Green Friday posadziliśmy łącznie 50 drzew. Ponieważ bardzo spodobał się Wam pomysł sadzenia drzew w zamian za zakupy, planujemy kontynuować współpracę z posadzimy.pl i akcję sadzenia drzew wpiszemy na stałe do naszego kalendarza. Wypatrujcie newsów na naszych profilach społecznościowych!
Czego jeszcze nie wiecie o zielonej stronie Horseway...
Przeglądając naszą ofertę produktów on-line lub odwiedzając nasz sklep stacjonarny możecie z łatwością zauważyć, że estetyka jest dla nas bardzo ważna. Jeżeli jednak chodzi o pakowanie paczek na pierwszym miejscu stawiamy ekologię. Brak pięknych pudełek z logo firmy nie jest przypadkiem. Większość pudełek, folii bąbelkowej, papieru do wypełniania paczek oraz wszystkie torebki foliowe, których używamy do wysyłania waszych zamówień pochodzą z recyklingu! Pudełka otrzymujemy od zaprzyjaźnionych firm, także nie zdziwcie się, jeżeli na paczce znajdziecie resztki taśmy z jakimś niespodziewanym logo;) Staramy się dać drugie życie wszystkim materiałom, które dostajemy wraz z dostawami, tak aby nic się nie marnowało, a zamówienia docierały do Was odpowiednio zabezpieczone.
Równie zielony 2022 rok
W 2022 roku planujemy kontynuować naszą zieloną drogę. Na pewno będziemy poszerzać nasz dział produktów przyjaznych dla środowiska. Wśród nowości znajdziecie więcej naturalnych kosmetyków od Nathalie Horse Care, a także ekologiczne propozycje od Horseware. Zaskoczeniem dla wielu może być przeciwdeszczowa derka wykonana całkowicie z poliestru pochodzącego z butelek PET! 
Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do bardziej etycznych zakupów i spojrzenia na jeździectwo przez zielone okulary;)
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię